اخبار > نشست شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی پژوهش و فناوری منطقه 2 کشور در دانشگاه مازندران برگزار شد  چاپ        ارسال به دوست

با حضور معاونان پژوهش و فناوری منطقه 2 برگزار شد:

نشست شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی پژوهش و فناوری منطقه 2 کشور در دانشگاه مازندران برگزار شد

 

 

 

 

 

با حضور معاونان پژوهش و فناوری منطقه 2 برگزار شد:

 نشست شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی پژوهش و فناوری منطقه 2 کشور در دانشگاه مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، اولین نشست شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه 2 کشور در سال تولید؛ دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در محل سالن اجتماعات سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این نشست که با حضور معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها و روسای پارک‌های علم و فناوری استان‌های گیلان، مازندران و گلستان برگزار شد، دکتر جمال قاسمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه مازندران، گزارش مبسوطی از توانمندی‌ها و قابلیت‌های موجود در دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری استان‌های شمالی کشور ارایه داد و ضمن بررسی تاثیر شرایط حاد کرونایی و اثرات منفی آن بر فعالیت‌های پژوهش و فناوری منطقه طی دو سال اخیر، بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های موجود و نیز تجربیات مفید دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی منطقه برای تحقق شعار سال تاکید کرد.

در ادامه این نشست، هر یک از حاضران به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص شناسایی ظرفیت‌های موجود، تعامل دانشگاه‌های منطقه برای استفاده از امکانات پژوهشی دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری نظیر امکانات آزمایشگاهی، تبیین اولویت‌های تحقیقاتی منطقه در حوزه‌های دانش بنیان، کشاورزی، صنایع دفاعی و ... پرداختند. هم‌چنین اعضای شورای منطقه 2 پژوهش و فناوری کشور درباره چگونگی توسعه و ارتقای منطقه و دست‌یافتن به اهداف شاعا و تجهیزات آزمایشگاهی، بحث و تبادل نظر کردند.

 

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی


٠٨:٤٩ - يکشنبه ٥ تير ١٤٠١    /    شماره : ٣٣٣٦٥    /    تعداد نمایش : ١٠٩٠